Informacja Administratora

Informacje / Інформація

Przedmiot działalności i kompetencje przedszkola

Przedmiotem działalności Przedszkola Miejskiego nr 99 w Łodzi jest działalność wychowawcza, opiekuńcza i edukacyjna w zakresie wychowania przedszkolnego. Wychowaniem przedszkolnym objęte są dzieci w wieku 3 lat do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 6 lat. Dziecko w wieku 5 lat jest obowiązane do odbycia obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego. Obowiązek ten rozpoczyna się z początkiem roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 5 lat.

Przedszkole:

1.Realizuje programy wychowania przedszkolnego zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego,

2. Zapewnia bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w czasie ustalonym przez organ prowadzący, nie krótszy niż 5 godzin dziennie,

3.Szczegółowe cele i zadania określa Statut Przedszkola Miejskiego nr 99.

Podstawa programowa określona jest w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 roku w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Tryb załatwiania spraw

1.Przyjęcie lub wypisanie dziecka z przedszkola, zaświadczenia, wydawanie decyzji, opinii, sprawy organizacyjne, wnioski, skargi – dyrektor i zastępca dyrektora przedszkola (w godzinach od 8.00 do 16.00).

2.Odpłatność za przedszkole – intendent przedszkola

3.Bieżące informacje o dziecku – nauczycielki poszczególnych grup

4.Konsultacje indywidualne dla rodziców – nauczycielki grup zgodnie z ustalonym indywidualnym terminem z rodzicami.

Sprawy można załatwiać ustnie lub pisemnie. Sprawy załatwia się według kolejności ich wpływu i stopnia pilności.

Opłaty za przedszkole

Godziny płatne

Opłata za godzinę pobytu dziecka w przedszkolu wynosi 1,00 zł.

Godziny płatne obowiązują od godziny od 6:00 do8:00 i od 13:00 do17:00.

Godziny bezpłatne

W godzinach od 8:00 do13:00 jest realizowana podstawa programowa, w związku z powyższym są to godziny bezpłatne.

Opłaty za wyżywienie

3 posiłki - 10zł

2 posiłki- 8zł

1 posiłek- 5zł

Termin płatności i numer konta bankowego

Opłaty za pobyt i żywienie dokonujemy za poprzedni miesiąc do 15 każdego miesiąca na konto przedszkola.

Numer konta: 75 1240 1037 1111 0011 0912 6336

ІНФОРМАЦІЯ

У дитячому садку проводяться заняття з англійської мови та корекційної гімнастики у всіх вікових групах.

У дитячому садку в старших групах проводиться педагогічна терапія для дітей, кваліфікованих на основі педагогічних спостережень, і логопедична для дітей, кваліфікованих за результатами скринінгових досліджень.

Предмет діяльності та компетенції дитячого садка

Предметом діяльності муніципального дитячого садка № 99 у Лодзі є освітня, опікова та освітня діяльність у сфері дошкільної освіти. Дошкільною освітою охоплюються діти віком від 3 років до кінця навчального року в календарному році, в якому дитина досягає 6 років. Дитина 5 років зобов'язана пройти обов'язкову дошкільну підготовку протягом одного року. Цей обов’язок настає з початком навчального року в календарному році, в якому дитина досягає 5 років.

Дитячий садок:

1. Реалізує програми дошкільної освіти відповідно до основного навчального плану дошкільної освіти.
  2. Здійснює безоплатне навчання, виховання та догляд у визначений органом управління час не менше 5 годин на день,
  3. Детально цілі та завдання викладені в Статуті Дитячого садка № 99.

Базовий навчальний план визначено в наказі Міністра освіти від 14 лютого 2017 року про базовий навчальний план для дошкільної освіти.

Спосіб розгляду справ

1. Прийом, відрахування дитини з дитячого садка, довідки, видача рішень, висновків, організаційні питання, клопотання, скарги - директор та заступник директора дитячого садка (з 8.00 до 16.00).
  2. Оплата дитячого садка - розпорядник дитячого садка
  3. Актуальна інформація про дитину – педагоги окремих груп
  4. Індивідуальні консультації для батьків – керівників груп згідно узгодженої з батьками індивідуальної дати.

Питання можуть вирішуватися усно або письмово. Питання розглядаються в порядку їх впливу та ступеня терміновості.

Плата за дитячий садок

Оплачувані години

Оплата за одну годину перебування дитини в дитячому садку становить 1,00 злотих.

Оплачувані години діють з 6:00 до 8:00 та з 13:00 до 17:00.

Вільні години

З 8:00 до 13:00 реалізується основний навчальний план, тому це вільні години.

Плата за харчування

3-разове харчування - 10 зл

2-разове харчування - 8 зл

1 прийом їжі - 5 зл

Термін і номер банківського рахунку

Оплату за перебування та харчування за попередній місяць вносимо до 15 числа кожного місяця на розрахунковий рахунок дитячого садка.

Номер рахунку: 75 1240 1037 1111 0011 0912 6336